O nás

 

O nás

Kde bolo, tam bolo...
Za siedmymi horami, za siedmimi dolami...

Sme partia, kolegovia, kamaráti a grafici, ktorí sa nechceli stať súčasťou stávajúcej slovenskej reklamno-graficko-IT mašinérie a rozhodli sme sa vyskúšať postaviť z ničoho niečo. Niečo, čo by spĺňalo naše (veľakrát prehnané a idealistické) požiadavky a nároky na to, ako by podľa nášho názoru malo fungovať grafické štúdio.

 

Máme radi to, čo robíme

Razíme presvedčenie, že človek by mal chodiť do zamestnania rád a byť hrdý na výsledky svojej práce. Preto sú naši interní či externí kolegovia, dodávatelia a spolupracovníci nielen odborníci vo svojom fachu, ale zároveň aj kamaráti v súkromnom živote. A aj preto sme málokedy mrzutí. Pre niektorých je "práca je zábava" fráza, pre nás realita :)

 


Robíme pekné a fungujúce riešenia

Znie to trošku sebavedomo, ale sme o tom presvedčení. Neustále sa snažíme skúšať, zlepšovať a posúvať sa vpred, či do iných oblastí dizajnu. Spolupracujeme s mnohými špičkami v obore a máme obzvlášť radi klientov, ktorí sú na tom podobne. Radi si však necháme poradiť a radi riešime výzvy spoločne.

 

 

Nekecáme, robíme

Komunikácia je základ, to je samozrejmé. Pred každým projektom presedíme dlhú dobu či už s klientom, alebo pri stole v kancelárii a snažíme sa nájsť to najlepšie a najfungujúcejšie riešenie, či stratégiu na riešenie problému. Ale neradi strácame čas ničnehovoriacimi schôdzami, prezentáciami, besedami či poradami, len aby sme si prihrievali polievočku (a samozrejme účtovali čas, strávený nad projektom). Radšej tvoríme.

 

 

Keď nerobíme, pomáhame

Chceme ísť príkladom. Nie vždy sa to darí, ale sme si istí, že "čo dáš, to dostaneš" platí na sto percent. Radi by sme inšpirovali ľudí k tomu, aby pomáhali svojmu okoliu aspoň tak, ako nám naše okolie pomáhalo v začiatkoch a pomáha doteraz.