Activity point

Klient:
Activity Point


Naše služby:
Art Direction / Brand development / Webdesign / App Design

Čo je Activity Point?

Je to mobilná aplikácia slúžiaca na vyhľadanie športových a relaxačných aktivít v užívateľovej blízkosti a na miestach, ktoré plánuje navštíviť.

Naša úloha

Zakladatelia a investori Activity point nás oslovili so širokou škálou požiadaviek – vytvoriť značku a mobilnú aplikáciu „from scratch“. Neskôr sme dozorovali nad UX aplikácie, pomáhali sme s wireframing-om a pripravili sme GUI samotnej aplikácie. Samozrejmé boli aj podporné printové a video materiály.

 

Cieľ

Pri GUI aplikácie sme kládli dôraz hlavne na jednoduchosť, minimalizmus, intuitívnu navigáciu a čisté, ale atraktívne drobné animácie.

Videoprezentácia

Komu sa chce písať a čítať 150 stranový manuál, letáky a directmail-y? Pff, to je už dávno prekonané a podľa nás celkom neefektívne. Vytvorili sme pre klienta jednoduché video, vysvetľujúce fungovanie a účel appky, ktoré bolo posielané potenciálnym investorom, klientom a betatesterom.

Tento web, podobne ako mnoho ďalších, používa cookies, aby ste z neho mali lepší zážitok. EU chce, aby sme vám oznámili, že používaním tejto stránky súhlasíte s prijímaním cookies na základe našich pravidiel. Takže…tak. Díkmoc.