Bettlen

Klient:
Bettlen


Naše služby:
Art Direction, Webdesign, Branding, Print design, Production

O Bettlen-e

Bettlen je slovenský výrobca poľovných a športových zbraní so sídlom v Košiciach. Bretton Slovakia, stavajúc na vyše 20 ročnej tradícii výroby zbraní v Československu sa firma rozhodla obnoviť výrobu v r. 2016 pod novým menom – Bettlen.

Naša zodpovednosť

Vytvoriť značku zameriavajúcu sa na predaj zbraní do zahraničia (Francúzsko, SAE…), rešpektujúc tradíciu, spoľahlivosť značky a špecifiká výroby zbraní.

 

 

Logo

Logo muselo vziať v ohľad špecifiká výroby zbraní, keďže jeho primárne použitie a aplikácia bola razba do hlavne. Dôraz bol preto kladený na jednoduchosť a čitateľnosť aj pri minimálnych rozmeroch. Kľúčové bolo tiež reflektovať tradíciu, štýl a konzervatívnosť firmy.

 

 

Marketingové materiály

Vytvorili sme veľmi jednoduchý, ale štýlový a univerzálny brandingový systém, ťažiskom ktorého je zemitá farebná schéma a ostrá, monochormatická fotografia.


Fotografie

Pri tvorbe fotografií sme mali tú česť spolupracovať s jedným z našich obľúbených fotografov – pán Matúš Rendek, bolo nám potešením :)

Tento web, podobne ako mnoho ďalších, používa cookies, aby ste z neho mali lepší zážitok. EU chce, aby sme vám oznámili, že používaním tejto stránky súhlasíte s prijímaním cookies na základe našich pravidiel. Takže…tak. Díkmoc.