Divine Dolce

Klient:
Divine Dolce


Naše služby:
Art Direction, Branding, Print Design, Produkcia

O Divine Dolce

Divine Dolce je jednoosobová pekáreň, špecializujúca sa na ručne, s láskou robené torty, koláče, cheesecake-y a zákusky.

Naša úloha

Andrea, majiteľka, pekárka a tvár Divine Dolce v jednom za nami prišla s NYstyle cheesecake-om v jednej ruke a zadaním na identitu a logo v druhej a poprosila nás, či by sme jej nepomohli. No… dá sa odmietnuť?

Výsledok

Jedna vec bola jasná od začiatku – značka musí reflektovať Aďu. Musí byť štýlová, elegantná ale nie nóbl, exkluzívna ale prístupná, osobná a …chutná :)
Zhodli sme sa, že najlepšie riešenie identity je ľahké a rozonateľné typografické logo s jemnými, lahodnými tvarmi v pozadí, pripomínajúce pocit, ktorý človek má po otvorení krabice od Divine Dolce.

Mňam farby

Toto bola tá jednoduchšia časť. Čokoláda, vanilka, pistácia, malinový sorbet, nugát… máme všetko, pýtajte si!

Obaly

Už na začiatku tvorby nám bolo jasné, že obalový dizajn bude jednou z kľúčových častí identity. Divine Dolce zatiaľ nemá kamennú predajňu čo znamená, že obaly sú druhou najdôležitejšou vecou, ktorú klient dostane do rúk. Použili sme prírodný recyklovaný kartón a krabice sú obliate Divine Dolce „polevou“.

Sociálne médiá.

Instagram a Facebook sú primárnymi lievikmi na získavanie nových zákazníkov a na ďalšie budovanie značky. Bolo dôležité plynulo aplikovať nový brand aj na obrazovky mobilov a počítačov.

Ostatné

Darčekové kartičky, pečiatka, razidlo a šablóny…nič sme nenechali na náhodu. Divine Dolce nie je žiadna masová manufaktúra, snaží sa mať s každým klientom osobný vzťah.


Tento web, podobne ako mnoho ďalších, používa cookies, aby ste z neho mali lepší zážitok. EU chce, aby sme vám oznámili, že používaním tejto stránky súhlasíte s prijímaním cookies na základe našich pravidiel. Takže…tak. Díkmoc.