HMTEAM

Klient:
HM TEAM


Naše služby:
Art Direction, Branding, Production, Webdesign, Print design

O klientovi

Erik a Tibor, dve tváre autoservisu HM TEAM, sú známymi osobami vo svete bratislavských servisov, autopredajní a boli ten typ ľudí, za ktorými človek ide vždy, keď potrebuje top službu. Po rokoch strávených vo svete automechanikov sa rozhodli postaviť sa na vlastné nohy a oslovili nás s prácou, s ktorou si výnimočne nevedeli rady – logo a brand ich vlastnej firmy. Radi sme im nainštalovali novú vizualitu a odvtedy im zabezpečujeme garančný i pozáručný servis.

Skice

Cieľom bolo skombinovať závodný, fresh a „rýchly“ pocit, efektnú typografiu, ktorá ale musí byť výrazná a čitateľná pri všetkých veľkostiach, keďže jej použitie sa plánovalo na veľmi široký diapazón marketingových a informačných materiálov dennej spotreby.

Rýchlo a (takmer) zbesilo.

Bolo nám jasné, že ak chceme znázorniť pohyb – musíme použiť kurzívu. Ale potrebovali sme ešte trošku dupnúť na plyn a vytunovať písmo na maximum.

Vizitky

Pomaly sme sa blížili do cieľa a finišovali aplikácie. Kockovaná vlajka ako inšpirácia?

Farby

Racing červená a biznis čierna boli farby, ktoré sme vybrali hneď na začiatku. Výrazné, živé a vzbudzujú pozornosť. Ako Ferrari.

Aplikácie

Ako bolo spomenuté v úvode – pri tvorbe identity firmy sme museli dbať na fakt, že logo bude použité na veľmi širokej škále materiálov a musí zostať čitateľné na všetkých povrchoch, aplikáciách a vo všetkých veľkostiach.

Billboardy a infotabuľe

Zvolili sme šikmé línie a veľké, minimalistické jednofarebné plochy, čím sme HM TEAM odlíšili v billboardovom lese Bratislavy.

Typografia

Zbožňujeme Gotham a konečne sme našli projekt, do ktorého zapasoval ako r…pneumatika na elektrón :)

Tento web, podobne ako mnoho ďalších, používa cookies, aby ste z neho mali lepší zážitok. EU chce, aby sme vám oznámili, že používaním tejto stránky súhlasíte s prijímaním cookies na základe našich pravidiel. Takže…tak. Díkmoc.