LD DERMA

Klient: LD Derma
LD Derma


Naše služby:
Art direction, Branding, Print design, Web design, Production

O klientovi

LD Derma je klinika estetickej a korektívnej medicíny založená poprednou dermatologickou expertkou – MUDr. Luciou Drahovskou. Spolupracovali sme pri tvorbe loga a značky, ktorej cieľom je pôsobiť nielen seriózne a exkluzívne, ale aj prístupne, priateľsky a jemne.

Logo a aplikácie

Rozhodli sme sa pre čitateľné, jednoduché, ale súčasne sofistikované typografické logo s včleneným monogramom LD, ktoré môže byť použité ako pečať, či značka aj samostatne, ak vyvstane potreba. Použitie zlatej fólie a kvalitných kreatívnych materiálov pri tlači zas docielilo to, že identita nepôsobí lacno a prvoplánovo.

Práca s identitou

Korporátnu identitu dopĺňa abstraktný element, vychádzajúci z línií a textúry z ľudskej kože a používame ju v prípade, ak komunikáciu treba urobiť viac jemnou a priateľskou.

Farby

Zvolené odtiene modrej pekne kontrastujú so zlatou farbou, používanou v typografii a táto farebná kombinácia vzbudzuje pocit vážnosti, dôveryhodnosti a luxusu zároveň.

Manuál identity

Spoločnosti sa neustále vyvíjajú a produkujú nové materiály, či využívajú rôzne komunikačné kanály, pri ktorých je potrebné vychádzať z rovnakých princípov a kritérií, ako pri predošlých. Preto je dôležité mať k dispozícii brand/korporátny dizajn manuál. Slúži ako referencia, ako zadefinovanie pravidiel vizuálnej a inej komunikácie firmy.

Facebook a Instagram

Je dôležité, aby spoločnosť komunikovala jednotne naprieč všetkými kanálmi a poskytovala konzistentné, jasné a rovnaké posolstvo vo všetkých médiách. Tobôž na sociálnych sieťach, ktoré sú v súčasnosti nevyhnutnosťou.

Voucher

Popri vizitkách je voucher asi najviac používaný promo materiál, hlavne v segmente beauty medicíny. Dali sme si záležať :)

Webstránka

Najdôležitejší komunikačný a predajný kanál spoločnosti. Krátka ochutnávka – viac sa môžete dozvedieť v dedikovanej prípadovej štúdii.

Tento web, podobne ako mnoho ďalších, používa cookies, aby ste z neho mali lepší zážitok. EU chce, aby sme vám oznámili, že používaním tejto stránky súhlasíte s prijímaním cookies na základe našich pravidiel. Takže…tak. Díkmoc.