LUTO group

Klient:
LUTO group


Naše služby:
Art Direction / Webdesign / Print design

O LUTO Group

Spoločnosť LUTO group pôsobí prostredníctvom siete vlastných pobočiek na slovenskom, českom, nemeckom a nórskom pracovnom trhu už viac ako 12 rokov. Dokážu Vám pomôcť v rôznych oblastiach podnikania, napr. v automobilovom priemysle, logistike, zlievarenstve, stavebných projektoch, elektrotechnike a iné.

 

Klientom ponúkajú služby v oblasti agentúrneho zamestnávania, personálneho poradenstva, recruitmentu, assesment a development centra, interim manažmentu, ako aj spoluprácu na projektoch v stavebnom priemysle a zlievarenstve.

 

Každý deň na jednotlivých projektoch pracuje viac než 2000 zamestnancov, o ktorých sa stará tím 60 ľudí.

Naša úloha

LUTO group nás oslovilo pôvodne s redizajnom ich webstránky, avšak postupom času sa vykryštalizovala potreba zmeniť a osviežiť kompletnú identitu firmy, počnúc online a pokračujúc offline médiami a PR. Našou hlavnou úlohou bolo dodať veľmi flexibilný a „menej kecania – viac práce“ systém korporátnej identity, čím sa LUTO odlíši nielen od svojej online, ale aj offline konkurencie.

Písmo a farebná schéma

Typ písma bol zvolený tak, aby opatrne reflektoval minimalistický a čistý prístup firmy. Rovnako to platí aj pre farby: sýta červená, biela a čierna sú veľmi klasické a výrazné, avšak dostatočne moderné i nadčasové. Proste univerzálne :)

Responzivita

Razíme „mobile first“ prístup, veď už nepíšeme rok 1990 preboha!

Dôraz na detaily

Klient vložil do nás plnú dôveru, tak sme mali priestor hrať sa aj s najdrobnejšími detailami novej online identity.

Tento web, podobne ako mnoho ďalších, používa cookies, aby ste z neho mali lepší zážitok. EU chce, aby sme vám oznámili, že používaním tejto stránky súhlasíte s prijímaním cookies na základe našich pravidiel. Takže…tak. Díkmoc.