Webstránka pre Bambooski

Client:
Bambooski


Our services:
Art direction, Branding, Print design, Web design, Production

O klientovi

Zámerom Bambooski je obnovenie tradície remeselnej výroby bambusových palíc, ktorá malo miesto na našich horách ešte na prelome 19. a 20. storočia.

Inšpiráciou bola nielen nostalgia, no aj praktická stránka – v čase, keď lyžiarsky priemysel vyprodukuje ročne milióny kusov lyžiarskeho vybavenia z umelých materiálov, ktoré sú prevážané na dlhé vzdialenosti medzi producentmi jednotlivých komponentov, by Bambooski radi prispeli k odľahčeniu nášho životného prostredia. „Bambusky“ sú preto vyrobené zo 100%-ne prírodných komponentov a sú tak malým príspevkom k ochrane nášho prírodného dedičstva, vyjadrujúcim zároveň úctu k našim tradíciám. Bambooski by radi nadviazali na tradície, krásu a zároveň praktickosť takého zdanlivo jednoduchého predmetu, akým sú lyžiarske paličky.

 

Dizajn

Tak, ako unikátny brand, ukazujúci zmysel, hodnoty a tradície značky, aj dizajn a prístup na online platformách musel byť originálny a reflektovať Bambooski ako značku, ktorá je iná, ako ostatné. Veď nakoniec, posúďte sami ;)

Farby

Farebnosť sme jasne a zrozumiteľne definovali v brand manuáli značky – preniesť ju na web bola brnkačka.

Mobilné zariadenia a tablety

V dnešnej dobe je responzívna a fluidná webová prezentácia samozrejmosťou. Pre nás je samozrejmosťou dizajn a použiteľnosť vyladiť na všetkých verziách webstránky, aby sa zákazník a užívateľ mohol sústrediť na to podstatné.