JUMP-STREET

Klient:
Jump Street


Naše služby:
Art direction, Webdesign, Branding, Print design, Production

O klientovi

Jump Street je fastfoodová reštaurácia v srdci Bratislavy, oslovujúca fashion- a štýlové publikum, známa svojim zlatým burgrom, ktorý isto poznáš minimálne z Instagramu.

Proces

Klient nás oslovil so žiadosťou – mal zabezpečenú elitnú lokáciu na exkluzívnom mieste, zabezpečenú investíciu a „drajv“, ale chýbala mu idea. Našou úlohou bolo túto ideu nájsť, vypracovať a realizovať.

 

 

Problém

Bratislava je zaplnená fastfoodmi špecializujúcimi sa na hamburgre, ktorých primárna klientela sú hipsteri. Trh je nasýtený.

 

 

Riešenie

Navrhli sme zamerať sa na odlišnú cieľovú skupinu – na mileniálov, „instagramovú mládež“, „hypebeasts“ a fashionistov a vytvoriť niečo netypické, odlišujúce sa od stereotypnej drevo/industrial uniformy väčšiny hamburgrární.

 

Odlišný, štýlový look bol základným kameňom identity a nutnosťou. Rozhodli sme sa pre medeno-čiernu farebnú schému, kdekoľvek to bolo možné, aj keď to častokrát znamenalo skomplikovať produkčný proces. Realizovali sme a dozerali sme na produkciu aj obalových materiálov a merch-u.

Každý úspešný biznis potrebuje nosný produkt. Navrhli sme, teraz už známy, „Goldburger“ – čierny burger posypaný jedlým zlatom, inšpirovaný výletom nášho ex-kolegu do Dubaja :)


Sme radi, že sa stal okamžitou hitovkou nielen na slovenskom Instagrame :)

Podčiarknuté – zrhnuté

Jump Street je teraz jednou z „najvyhajpovanejších“ miest bratislavskej food scény. Úspešný podnik lákajúci inú klientelu, ako bežné fastfood kôlničky. Dúfam, že sme sa o to pričinili aj my. A ozaj – vyskúšajte ich cheesecake, vrelo odporúčame!

Tento web, podobne ako mnoho ďalších, používa cookies, aby ste z neho mali lepší zážitok. EU chce, aby sme vám oznámili, že používaním tejto stránky súhlasíte s prijímaním cookies na základe našich pravidiel. Takže…tak. Díkmoc.